Bursa Şehir Rehberi - Bursa Firma Rehberi - Bursa Şehir Portalı - Bursa Haber

  • 7.3825
  • 8.9572
  • 10.0614
Bursaspor maç dönüşü kaza
Bursaspor maç dönüşü kaza

Bursaspor maç dönüşü kaza

Bursaspor Adana spor ile karşı karşıya gelmiş olduğu bu hafta ki maçta taraftarların bulunduğu otobüs bir tırla çarpıştı ve 16 taraftar bu kazada yaralandı. Adana maçı dönüşünde oluşan kaza Konya’nın Ereğli ilçesinde gerçekleşti, şeker fabrikasının bulunduğu kavşakta bir tırla çarpıştı ve otobüs son anda devrilmekten kurtuldu. Kazada tır sürücüsü, otobüs sürücüsü, yedek sürücü ile 16 taraftar yaralandı. Kazada ölen olmadı ama ciddi anlamda büyük çaplı bir kaza sonucunda taraftarlar adeta verilmiş sadakamız varmış dediler. Kaza sonucu yaralanan toplam da 19 vatandaş Ereğli devlet hastanesine kaldırıldı, taraftarların şeker fabrikasının misafirhanesinde ağırlandığı ve bu konuda şeker fabrikasının desteği de gözler önüne serilmektedir. Şeker fabrikasının yaralı vatandaşlara gösterdiği ilgiyle Bursaspor kulübü tarafından teşekkür edildi ve kazayı yakından takip ettiklerini bildirdiler. Yaralanan Bursaspor taraftarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bursaspor – Adanaspor maç sonucu

Kaza olmadan önce büyük bir coşkuyla maç izlendi ve son dakikalar da Bursaspor’un golü ile 3 puan almayı hak kazanan takımın taraftarı büyük bir coşku içerisinde Adana’dan Bursa’ya doğru geliyorlardı, Konya Ereğli makas olarak adlandırılan şeker fabrikası kavşağında yaşanan kaza Bursa’yı korkuttu. Herhangi bir ölümün olmaması sevindirici bir haber olurken kazada yaralananların ciddi bir rahatsızlığı olmaması da takımı sevindirdi. Kaza ile ilgili soruşturma sürüyor ve kazanın neticesi ne olursa olsun taraftarların sağ salim bu kazayı atlatmaları büyük bir kazadan kurtulmaları sevindirici bir habere dönüştü. Kazada şoförlerin herhangi bir hatası olup olmadığı araştırılırken Bursaspor kulübü ise konuyu yakından inceleyeceklerini belirttiler, taraftarların yaşamış oldukları bu elim kazaya üzüldüklerini bu konu üzerinde tüm soruşturmalarda yanlarında olduklarını belirtti.

Bursaspor Adanaspor ile karşı karşıya geldi ve 6 maçtır yenilmeyen takım Adana deplasmanında da son saniyeler de Özer Hurmacı’nın golü ile 3-2 maçı kazanarak Bursa’ya geri döndüler. İlk 4 deplasman maçının üçünü kaybeden Bursaspor deplasman kâbusunu da böylelikle sona erdirdi ve şampiyonluğa doğru hızlı adımlarla ilerliyor. İstanbulspor deplasman maçından beridir deplasmanda da yenilmeyen Bursaspor bu başarıyı devam ettireceklerini belirttiler.  

bursa çatı malzemeleri bursa çatı bursa web yazılım bursa kiralık sepetli vinç