Bursa Şehir Rehberi - Bursa Firma Rehberi - Bursa Şehir Portalı - Bursa Haber

  • 7.2610
  • 8.5878
  • 9.4919
Bursada çanta içinde bulunan çocuğun durumu iyi
Bursada çanta içinde bulunan çocuğun durumu iyi

Bursada çanta içinde bulunan çocuğun durumu iyi

Bir çöp kovasının içinde çanta içerisinde bulunan ve hastaneye kaldırılan erkek bebeğin, sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

Bursa Osmangazi ilçesinde bir çanta içerisine konulmuş ve çöp kocasının hemen yanına adeta atılmış vaziyette bulunan erkek bebeği, sağlık kontrollerinin yapılması için Bursa Şehir Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Hastane personeli tarafından yoğun ilgi gösterilen bebeğin, sağlık durumunun oldukça iyi olduğu anlaşıldı. Bursa şehir hastanesinde, yeni doğan bebek tedavi ünitesinde kontrolleri yapılan bebeğin, sağlık durumunda önemli bir problemin olmadığını bildiren hastane yetkilileri, küçük bebeğin birkaç gün daha hastanede misafir edilebileceğini açıkladılar.

Polis Vicdansız Anne Babayı Arıyor

Bir haftalık olduğu tahmin edilen erkek bebeğin anne ve babasını tespit etmek için çalışma yürüten Bursa il Emniyet müdürlüğü, özellikle bölgede bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek, bebeğin hangi saatte kim tarafından çöp kovasının yanına bırakıldığını tespit etmeye çalışıyor. Emniyetin yaptığı çalışma da birkaç kişinin ifadesine başvurulmuş olsa da, henüz bebeği çöp kovasının yanına bırakan acımasız anne ya da babanın kim olduğu tespit edilemedi.

bursa çatı malzemeleri bursa çatı bursa kiralık vinç alüminyum döküm