Bursa Şehir Rehberi - Bursa Firma Rehberi - Bursa Şehir Portalı - Bursa Haber

  • 7.3825
  • 8.9572
  • 10.0614
Kızılay Bursa Şubesi BTÜ Rektörünü Ziyaret Etti
Kızılay Bursa Şubesi BTÜ Rektörünü Ziyaret Etti

Kızılay Bursa Şubesi BTÜ Rektörünü Ziyaret Etti

Türk Kızılay Bursa yönetim kurulu üyeleri, bugün BTÜ Rektörü Arif Karademir’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Türk Kızılay’ı Bursa Şubesi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, bugün Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünü ziyaret ettiler. Şube Başkanı Davut Gürkan ve yönetimi Bursa Kızılay şubesinin faaliyetleri hakkında Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Arif Karademir ve rektör yardımcılarına bilgiler verdi.

Türk Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Davut Gürkan, Bursa halkının merhametli elinin dünyaya uzandığını ve halkın Kızılay’ın faaliyetlerine karşı duyarlılık göstererek kendilerini yalnız bırakmadıklarını ifade etti.

Bursa'nın merhamet ve iyiliğe dayalı bir medeniyet kültürü olduğunu vurgulayan Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı, kurumlarının dünya mazlumları için önemli bir umut kaynağı olduğunu ve Kızılay’ın bugün dünyanın tüm mazlum coğrafyalarında önemli organizasyonlar gerçekleştirdiğini söyledi. Şube Başkanı aynı zamanda öğretim üyeleri ve öğrencilerin Türk Kızılay’ına önemli katkılarının bulunduğunu ve bu iyilik hareketinin şubeleri ve tüm insanlık için değerinin büyük olduğunu açıkladı.


Karademir: Türk Kızılay’ı Medeniyet Anlayışımızı Dünyaya Tanıtıyor

Diğer yandan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, “Medeniyet anlayışımızı dünyaya tanıtma konusunda önemli bir konumda olan kuruluşlarımız arasındaki Türk Kızılay’ı, bugüne kadar bizim en önemli değerlerimiz arasında olan mazlumların yüzünü güldürmek gibi köklü medeniyetimizi, dünyanın her köşesine taşımaktadır. Dünyada medeniyetimizin önemli temsilcisi olan Türk Kızılay’ına destek veren ve yaşatarak dünyadaki mazlumların yüzünü güldüren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

bursa çatı malzemeleri bursa çatı bursa web yazılım bursa kiralık sepetli vinç