Bursa Şehir Rehberi - Bursa Firma Rehberi - Bursa Şehir Portalı - Bursa Haber

  • 7.2610
  • 8.5878
  • 9.4919
Bursada 80 Yaşlarında Parçalanmış Ceset Bulundu
Bursada 80 Yaşlarında Parçalanmış Ceset Bulundu

Bursada 80 Yaşlarında Parçalanmış Ceset Bulundu

Bursa Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Çeltikçi kırsal mahallesinde bir tarlada, 80 yaşlarında parçalanmış erkek cesedi bulundu.

Tarlasından Gelen Kokunun Kaynağını Aradı

Bir çiftçi tarlasına gittiğinde, burnuna gelen ceset kokusuna benzer pis bir kokunun olduğunu fark etti. Önce hayvan ölüsü olabileceğini düşünen tarla sahibi, üzerini örtmek ve kokuyu bertaraf etmek için kokunun kaynağını aradı.

Kokunun nereden geldiğini tam olarak tespit etmek üzere tarlasında gezinen çiftçi, gördükleri karşısında adeta şok oldu. Çürümüş bir erkek cesediyle karşılaşan tarla sahibi, durumu hemen jandarma ekiplerine haber vererek, jandarmanın gelmesini bekledi. Bursa haber kanallarında da yayınlanan olay için bölgeye gelen jandarma ekipleri, cesette ve çevresinde inceleme yaptılar.

Öldükten Sonra Yabani Hayvanlar Parçalamış

80 yaşlarındaki vatandaş tarlada sebebi bilinmeyen nedenle öldükten sonra, cesedi bölgede bulunan ve aç kalan yabani hayvanlar tarafından parçalanarak tanınmaz hale gelmiş. Savcılığın başlattığı ön öncelemede hayvanların cesedini parçaladığı anlaşılsa da, yaşlı adamın ölüm nedenini araştırmak için incelemeler devam ediyor.

Kimliği Belirlenemedi

Tarlada ölen yaşlı adamın üzerinden herhangi bir kimlik çıkmaması ve cesedin parçalanarak çürümesi nedeniyle, kimliği tespit edilemedi. Erkek cesedi olduğu tespit edilen şahsın kime ait olduğunun anlaşılması için, Bursa Emniyeti kendilerine gelen kayıp ihbarlarını değerlendirmeye alacak.

bursa çatı malzemeleri bursa çatı bursa kiralık vinç alüminyum döküm