Bursa Şehir Rehberi - Bursa Firma Rehberi - Bursa Şehir Portalı - Bursa Haber

  • 7.2610
  • 8.5878
  • 9.4919
Büyükorhan Belediye Başkanı Makamında Fetih Suresi Okudu
Büyükorhan Belediye Başkanı Makamında Fetih Suresi Okudu

Büyükorhan Belediye Başkanı Makamında Fetih Suresi Okudu

Bursa Büyükorhan ilçe belediye başkanı olan Ahmet Korkmaz, makam odasında Suriye’de düzenlenen “Barış Pınarı Harekâtı” kapsamında askerlerimizin muzaffer olması için Fetih suresi okuyarak dua etti.

Mehmetçik İçin Fetih Suresi

Birkaç gün önce Barış Pınarı Harekâtı adıyla başlatılan sınır ötesi operasyonda, Türk askerinin muzaffer olması ve sapasağlam evlerine dönebilmeleri için Fetih suresi okuyan Ahmet Korkmaz, terör belasına verdiğimiz kurbanlardan bahsederek, ülkemize ve Avrupa’ya göçün önlenmesi adına bu operasyonun çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Önce Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra, askerin başarılı olması için ardından Fetih Suresi okuyarak Türk ordusuna dua eden Büyükorhan ilçesi belediye başkanı, “Dünya bir gün bizi anlayacak. Ancak, anlamasalar da biz millet olarak birbirimize yeteriz. Bugüne kadar hain terör nedeniyle, onlarca yıl birçok canımız gitti. Barış Pınarı Harekâtı, terörün son bulması ve göçün önlenmesinin yanında, Aylan bebeklerin ölmemesi içinde çok önemlidir” dedi.

Belediye başkanının bu tutumu ve duası başta Bursalı hemşerilerimiz tarafından büyük takdir görürken, sosyal medya kullanıcıları arasında da büyük yankı buldu. Her makam sahibinin, duayı unutmaması ve askerlerimize dua etmesi gerektiğini söyleyen sosyal medya kullanıcıları, başkanın bu tutumundan oldukça hoşnut olduklarını dile getirdiler.

 

bursa çatı malzemeleri bursa çatı bursa kiralık vinç alüminyum döküm